Перша ціна — обирай та заощаджуй!

З 2 по 22 листопада у мережі «Велмарт» можна придбати товари за першою ціною!

Щоб максимально задовольнити базові потреби своїх покупців, компанія пропонує якісну продукцію в різних цінових категоріях.

Перша ціна — це гарантована краща цінова пропозиція у своїй категорії, при цьому товар відповідає усім стандартам якості.

Щоб забезпечити покупців вигідними ціновими пропозиціями наша мережа створила ТМ «1» та ТМ «Winix». В листопаді у «Велмарт» понад 700 товарів в 152 категоріях цих торгівельних марок будуть представлені за нижчою вартістю.

Як ми досягли такої ціни?
Ми врахували все, що може вплинути на вартість та оптимізували витрати, зробили мінімальну націнку мережі та завдяки відсутності витрат на рекламу отримали ціну на порядок нижчу від інших торгових марок.

Як забезпечити якість знизивши ціни?
Якість пріоритетне завдання для ТМ «1». Товари ТМ «1» виготовляються підприємствами, що відповідають всім міжнародним вимогам якості та безпеки харчових продуктів (ISO та HACCP). Вся продукція проходить подвійний контроль якості як зі сторони постачальників так і з боку мережі. А саме: аудит смакових, фізико-хімічних та органолептичних властивостей і відповідає всім санітарним та виробничим вимогам.

Продукція ТМ «1» виробляється тільки на перевірених, надійних українських підприємствах, які вже завоювали довіру споживачів. Це такі підприємства як МК «Галичина», МК «Ювілейний», МКК «Первомайський», МК «Глобинський», АТ «Мономах» та багато інших.

Обирайте товари ТМ «1» за ПЕРШОЮ ціною та заощаджуйте з «Велмарт»!