22.10.2023 відбулося святкове відкриття 2-го поверху в м. Києві, на просп. Л. Курбаса, 6г.

Гіпермаркет «Велмарт» технологічно розвивається, удосконалюється та розширює свій асортимент, щоб гості магазину мали змогу придбати все необхідне в одному місці за низькою ціною. На другому поверсі представлені великий вибір товарів для тварин з розширеною лінійкою спеціалізованих кормів, ветеринарних кормів та препаратів для здоров’я; більше позицій побутової хімії, велика різноманітність товарів для дому, канцтоварів, іграшки, посуд, розширений асортимент текстильної продукції.

Нововведенням гіпермаркету є сучасна, комфортна безкоштовна зона коворкінгу з кофі-пойнт та можливістю замовлення на фуд-корті страв. Загальна площа другого поверху «Велмарт» 1320 кв. м в тому числі зона коворкінгу на 52 робочих місця.

З нагоди відкриття в магазині діють вагомі знижки та традиційно проходять акції «товар тижня» та «краща ціна». Вони дають змогу значно зекономити придбавши якісний товар за низькою ціною.

22 вересня, було дуже багато приємних цінних подарунків нашим покупцям. Для маленьких гостей мережі працівники власної пекарні провели майстер-клас «Школа юного пекаря». Дітям робили аквагрим, розважали професійні аніматори, пригощали морозивом та солодощами.

В коворкінгу відбулася лекція «Як розвивати бізнес та себе, як бренд» від відомого блогера та «народного продавця» Тараса Нестеренко на яку завітало багато молоді. Працювала фотобудка з миттєвим друком фото.

Тож, свято відкриття другого поверху гіпермаркету «Велмарт» на проспекті Леся Курбаса, 6Г вдалося на славу!