Перевага низьких цін

«Велмарт» працює у новому для України форматі дисконтного гіпермаркету, концепція якого – забезпечити приємно низькі ціни на весь асортимент гіпермаркету.

Одна з головних переваг «Велмарт» – це політика наближення до виробника, яка дає компанії велику перевагу  низьку ціну. Завдяки відсутності ланцюжка посередників ми забезпечуємо своїм покупцям приємну для гаманця ціну товарів. Ми віддаємо перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи створенню нових робочих місць. 

Контроль якості

 • Усі товари, асортимент яких широко представлений на наших полицях, як імпортного, так і вітчизняного виробництва, забезпечені документами, що засвідчують їхню якість та безпечність.
 • Усі категорії продукції власного виробництва (м`ясні та рибні напівфабрикати, хлібобулочні та кондитерські вироби, кулінарна продукція) підлягають відомчому лабораторному контролю, який здійснюється на базі акредитованих лабораторій.
 • У компанії розроблена та впроваджена в роботу система менеджменту якості та безпечності продукції та послуг, що базується на принципах міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Щороку компетентним органом проводиться перевірка дієвості даної системи.

 • Політика компанії у сфері якості спрямована на задоволення потреб наших клієнтів у максимально свіжій, якісній та безпечній продукції. Робота кожного торгового майданчика базується на чотирьох принципах – чистота та порядок, наповненість, відповідність цінників, гарантія якості.

Моніторинг цін та реалізація товарів

 • Ми щоденно відстежуємо динаміку цін на ринку, та робимо все можливе, щоб Ви мали змогу купувати улюблені товари за найнижчими цінами.
 • Наша система замовлення товарів налагоджена оптимально: на торговельний майданчик щоденно надходить така кількість товару, яка може бути реалізована протягом дня. Це дає змогу пропонувати клієнтам максимально свіжу продукцію.

Санітарія
та особиста гігієна персоналу

 • Ми щоденно проводимо дезінфекцію виробничих цехів та робочого інвентарю, які сертифіковані та дозволені для використання на підприємствах харчової промисловості.
 • Усі працівники забезпечені спецодягом, що відповідає санітарним нормам та є адаптованим до кожного робочого місця в цехах.
 • Адміністрація торговельних майданчиків ретельно стежить за станом здоров’`я та виробничою гігієною лінійного персоналу. Усі працівники магазинів мають особові медичні книжки та періодично проходять медичне обстеження відповідно до Наказу МОЗ України №280.
 • Весь персонал торговельних майданчиків проходить щорічне планове навчання з правил виробничої гігієни та санітарних норм роботи з харчовими продуктами з подальшою атестацією.

Правила перебування в магазині

 • У приміщенні супермаркету заборонено перебувати з тваринами.
 • У приміщенні супермаркету заборонено перебувати з електротранспортом (самокатами, велосипедами, гіроскутерами, гіробордами, моноколесами тощо)*
  Залишайте їх, будь ласка, на велопарковці**
  * дозволяється перебування з дитячими самокатами у складеному вигляді.
  ** адміністрація супермаркету не несе відповідальності та зберігання електротранспорту.

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Напишіть нам, і ми дамо відповідь вам протягом 24 години.