Довгоочікувана новина від «Велмарт» у ТРЦ «Екватор» у Полтаві

Відкриття нових магазинів та ресторанів у нинішніх реаліях — справжня подія. Більшість із нас сумували за живими зустрічами, походами у ТРЦ та шопінгом, коли можна трішки відволіктися від буденності та цікаво провести час. 

У Полтаві одним з найкращих вважається ТРЦ «Екватор», загальною площею 30 300 м². Він тричі був признаний найкращим у місті за версією національної премії Retail Awards. Для багатьох ТРЦ «Екватор» став місцем щоденного відвідування, адже на його території працює величезний гіпермаркет «Велмарт», де можна купити усе необхідне.

5 червня о 12.00 «Велмарт» планує відкриття оновленого магазину, який об’єднає під одним дахом понад 25 000 товарів, власну пекарню з новеньким тандиром, новітні м’ясне та рибне виробництва з коптильнями. А головною «фішкою» оновленого магазину стане стильний авторський фудкорт з відкритою кухнею (приємний бонус для жителів Полтави: 5 та 6 червня за промокодом 4221914 діятиме 15% знижка на меню фудкорту*).

Перші 2 000 покупців, які здійснять покупки на суму понад 500 грн, отримають хороші подарунки від партнерів «Велмарт» та самого магазину. У день відкриття на покупців також чекають безпрецедентні знижки на товари до 50% та смачні дегустації продукції власного виробництва.

До зустрічі у «Велмарт» 5 червня! Відкриття о 12.00

*окрім кави, алкогольних та безалкогольних напоїв