Студентам та випускникам

Завжди раді кваліфікованим спеціалістам, як з великим досвідом роботи, так і спеціалістам, що тільки почали свою трудову діяльність​

Робота в супермаркеті

Дружній колектив та оптимальні умови, що дозволяють кожному працівнику проявити себе і розкрити свій професійний та особистий потенціал

Робота в Центральному офісі

Компанія надає власні ресурси для того, щоб нові працівники отримали знання і навички, необхідні для виконання їх функціональних обов’язків.

Ми пропонуємо цікаву роботу в успішній компанії, достойну оплату праці, професійний розвиток та можливість кар’єрного росту.

«Велмарт» пропонує працівникам можливість самостійно впливати на розмір свого заробітку.

Для більшості посад в нашій мережі розроблено систему, яка визначає залежність винагороди від результатів роботи. Це означає, що вашу працю буде гідно оплачено.

Ми безкоштовно навчаємо новачків без досвіду роботи.

«Велмарт» надає власні ресурси для того, аби нові працівники отримали знання та навички, необхідні для роботи. Усе, що вам потрібно, – бажання працювати, прагнення розвиватися та націленість на результат.

Можливість працювати у високотехнологічній компанії.

«Велмарт» – інноваційна компанія, яка активно використовує сучасні технології. В усіх магазинах мережі автоматизовані основні види робіт, аби ваша праця була максимально комфортною та продуктивною.

 Які працівники нам потрібні?

МИ ШУКАЄМО амбітних, цілеспрямованих людей, які працюють на результат.
МИ НАДАЄМО ПЕРЕВАГУ ТИМ, хто прагне професійного зростання та розвитку.
МИ ЦІНУЄМО ТИХ, хто вміє працювати в команді та готовий докладати зусиль для спільного успіху. 

Немає необхідної вакансії?

Заповнюй анкету та приєднуйся до нашої команди