Справжня перемога в дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks

Цього року, продукція власного копчення «Велмарт» вперше взяла участь в незалежному дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks та отримала високі оцінки і визнання професійного журі!

Щоб задовольнити потреби клієнтів, мережа супермаркетів «Велмарт» започаткувала проєкт — «Власне копчення» як м’ясної, так і рибної продукції.

Копчення м’яса відбувається на території супермаркетів у власній коптильні з
натуральної сировини та під дбайливим наглядом фахівців.

За результатами конкурсу золото здобули:

  • Філе індички зі спеціями в/к;
  • Дорада патрана г/к вагова ВРЦ ;
  • Форель стейк г/к ваговий ВРЦ.

Срібло отримали:

  • Шинка Соковита в/ґ БДК
  • Балик Дніпровський в/к в/ґ БДК

«Для мене нагороди, це відзнака нашої колективної роботи, це як маркер, який вказує, що ми рухаємося в правильному напрямку і є потужним стимулом для подальшого розвитку. А спілкування з іншими топовими виробниками та ритейлерами надихає на ще амбітніші цілі», — говорить Бойченко В’ячеслав, керівник відділу копчення риби.

Склад членів професійного дегустаційної комісії конкурсу щорічно формується з висококваліфікованих фахівців: керівників відділів якості й власного виробництва в ритейлі, профільних інститутів та галузевих асоціацій. Цього року членом дегустаційної комісії став керівник м’ясного виробництва «Велмарт» Володимир Багдасарян.

«Участь в дегустації була хвилюючою, тому що від моєї оцінки залежало нагородження учасників. Також, це майданчик тестування нового нашого виробництва та платформа для отримання зворотного зв’язку від неупереджених експертів», — ділиться враженнями Володимир.

Пишаємося результатами та вітаємо команди цехів власного копчення м’яса та риби з високою оцінкою та визнанням!!

P.S. FAVORITE FOOD & DRINKS — єдиний в Україні міжнародний дегустаційний конкурс, в якому визначення високоякісних продуктів харчування та напоїв відбувається «сліпим» методом.

Отже, «Велмарт» пропонує широкий асортимент м’ясної та рибної продукції різних категорій та з різної сировини. Копченості не лише дуже смачні, а й абсолютно безпечні для споживання, оскільки виготовляються з натурального свіжого м’яса від перевірених постачальників, з якісних інгредієнтів і спецій, з використанням сучасних технологій.