Поговоримо про Cava?

Незабаром Новий рік, тому саме час розповісти вам про вишукане ігристе вино – Кава, торгової марки «MANOS», яке представлене в мережі наших магазинів.

Тож, почнемо нашу мандрівку…

Кава (Cava) – ігристе вино родом з іспанської Каталонії,  гідна відповідь французькому «шампанському». «Cava» – дослівно перекладається як «печера або погріб», де дозріває вино.

Вперше цей напій з’являється у 1872 р. в містечку Сан Садурні д’ Аноя завдяки власнику виноробні «Codorniu» – Дону Хосе Равентосу, що починає виготовляти його дотримуючись класичних французьких технологій.

Незабаром  ігристе потрапляє на королівський стіл, та вже в 1880 р. набуває популярності і надходить в  масовий продаж.
З 1966 року за вином закріплюють,  на законодавчому рівні, офіційну назву «Cava». З появою імені, виробники Кави починають активну боротьбу за своє місце під сонцем.

Основні сорти винограду що використовують для виготовлення Кави – Макабео, Шарелло, Перельяда. Іноді традиційне поєднання доповнюють Шардоне або Мальвазія.

Смак Кави може бути дуже різноманітним, в залежності  від сорту винограду  та виробника. Найбільш характерними для Кави є відтінки персика, випічки, вершків, яблука, можливі вкраплення ягід, квітів.

Найбільшою перевагою цього вина є його унікальна можливість добре поєднуватися з різноманітними стравами:  сирами, стравами з м’яса, птицею та рибою, закусками, десертами, морепродуктами.

Ідеальне ігристе до вашого новорічного столу, нові та яскраві враження гарантовані.

«Найкраще вино – це вино, яке найбільше подобається тому, хто його п’є»

Пліній Старший