Ми запросили найкращих представників українського фермерства, щоб запропонувати вам натуральну, якісну та ультрасвіжу продукцію.

Переваги фермерських продуктів перед товарами, виготовленими на великих підприємствах, очевидні. Відрізняються раціон і умови життя худоби, яку утримують на комбінатах і на фермах.

Наприклад, курочки з ферми клюють зернятка, а не комбікорм, і сидять вони не в клітці, а гуляють по галявині. Господарства, що займаються вирощуванням і розведенням поголів’я для отримання екологічно чистої продукції, забезпечують тваринам все найкраще: свіжу траву, овочі, злаки й фрукти, вітамінні та мінеральні добавки.

Фермерські продукти відрізняються яскраво вираженим смаком, містять більшу кількість поживних речовин, білка і вітамінів. Регулярне вживання в їжу натурального м’яса – неодмінна умова повноцінного збалансованого раціону.

Натуральна м’ясна, молочна та кисломолочна продукція – основа безлічі смачних страв, приготувати які можна найрізноманітнішими способами. Вони ідеально підходять для маленьких дітей і вагітних жінок, людей старшого віку і для тих, хто стежить за своєю вагою.

Усі фермерські продукти, представлені на наших полицях, виготовляються обмеженими партіями на приватних фермах із максимальним дотриманням стандартів якості. Тому можете бути впевненими у свіжості та якості продукції. Скуштуйте та переконайтеся!

Придбати фермерський продукт можна у «Велмарт» на вул. Березняківська, 31.

Зовсім скоро фермський продукт з’явиться на полицях всієї нашої мережі.

Запрошуємо до співпраці фермерів

Ми пропонуємо співпрацю фермерським господарствам та приватним фермерам, які виробляють корисну, екологічно чисту продукцію без додавання ГМО, хімікатів та інших шкідливих речовин.