Бургер батл: феєрична перемога кухаря «Велмарт»

22 липня у супермаркеті «Велмарт» відбувся запеклий кулінарний поєдинок між відомим кухарем та інфлюенсером Владиславом Міцкевичем та кухарем «Велмарт» Олегом Семикопним у приготуванні бургерів! Нещодавно оновилось меню бургерів в мережі «Велмарт», де вони стали ще соковитіші та ситніші, тож зіркою батлу став саме він «Новий смак» бургера.

Бургер батл проходив у два етапи в яких перемогу здобув Олег Семикопний, кухар фуд-корту супермаркету «Велмарт».

«Я слідкував за Владом з початку «Майстер Шефа», мені імпонував його стиль та подача в приготуванні, тож побачивши його у «Велмарт» я “кинув йому виклик”. Мені приємно, що він погодився і так багато людей прийшли подивитись наше змагання. Я вважаю переміг Бургер та дружба», — зауважив Олег Семикопний, переможець батлу.

Олег Семикопний, кухар «Велмарт» приготував швидше бургери на 30 секунд від Влада Міцкевича дотримуючись технологічного процесу приготування бургера чим і переміг в змаганні. Ще, Олег під час приготування встигав відповідати на запитання та розповідати, що ж нового з’явилось в бургері від «Велмарт»: нова котлета, вдосконалена рецептура тіста булочки, новий соус та сир та збалансований смак овочів.

Перемога представника «Велмарт» це ще і підтвердження, що кухарі мережі готують будь-яку страву замовлену в зоні фуд-корту до 7 хвилин, заощаджуючи час гостя.

«Свято бургера» так назвала цей батл Оксана Володимирівна Славенко, керівник відділу кулінарії:

«Сьогодні, я скажу, відбулось справжнє свято бургера. Нещодавно в нас оновилось їх меню, тому якраз під час батлу відвідувачі змогли ознайомитись та продегустувати нову рецептуру. Також, в нас працюють мотивовані фахівці, професіонали, що постійно вдосконалюють свою майстерність та можуть «кинути виклик» навіть відомим Профі. Тому, для мене закономірно, що битву виграв Олег. Запрошую усіх завітати у «Велмарт» та переконатись в якості страв та професійності наших кухарів».

Зона фуд-корту це зручний острівець, комфортна зона відпочинку та перекусу для відвідувачів «Велмарт». Звісно, головним критерієм прихильності клієнтів до фуд-корту є якість та свіжість продуктів, асортимент страв та збалансований смак, що він пропонує. У відділі кулінарія можна замовити готову їжу, доповнити напоєм чи випічкою своє замовлення й оплатити на місці, що також клієнти відмічають як вагомий «плюс».

Мережа супермаркетів «Велмарт» пропонує своїм покупцям широкий асортимент продовольчих та не продовольчих товарів за низькими цінами. Проводить щотижневі акції на популярні види товарів та забезпечує покупцям відмінний сервіс та високу якістю продукції.