Ми запросили найкращих представників українського фермерства, щоб запропонувати вам натуральну, якісну та ультрасвіжу продукцію.
Усі продукти виготовляють обмеженими партіями на приватних фермах із максимальним дотриманням стандартів якості.
Скуштуйте та переконайтесь!

Сімейна козина ферма з маленькою сироварнею «Добра Ферма»

Київська область, с. Івки

Місія – варити найкращий український сир, який буде знаний в усьому світі!

Козенята на фермі ростуть тільки на справжньому молоці, жодних замінників і порошків. Господарі власноруч сіють і збирають корми на цілий рік, складають корисну та збалансовану дієту кізочкам. Автоматичне доїння зі швидким охолодженням забезпечує молоко екстра-класу європейського рівня. Сир виготовляють вручну, для його виробництва використовують лише натуральне молоко, зібране того ж самого дня.

Фермерське господарство «Микулець»

Закарпатська обл., с. Нижнє, яке розташоване поблизу «Долини нарцисів»

На господарстві виготовляють близько 35 видів м’ясної продукції, яка є абсолютно натуральною та виробленою виключно з якісної сировини українського походження, без консервантів, барвників та підсилювачів смаку.

Коптять продукцію тільки на натуральних дровах із бука та черешні з дотриманням всіх технологічних процесів та стандартів якості.

Сімейна козина ферма «Золота Коза»

Кіровоградська область, с. Покровка

Поголів’я ферми налічує кіз зааненської, альпійської, англо-нубійської порід та породи Ламанча. Кози тут вільно випасаються, а їхнє харчування натуральне та збалансоване.

Денний надій ферми становить приблизно 300 літрів молока, з якого виготовляють кефір, крафтові сири, м’який сир, йогурти. Сьогодні крафт-сироварня на фермі виробляє близько 30 видів молочної продукції та сирів.

Фермерське господарство «Золота Коза» стало переможцем рейтингу аграрних підприємств України «Аграрна Еліта України – 2018» і отримало нагороду в номінації «Власна торгова марка».

Невелике сімейне домашнє виробництво «Домашнє на дровах»

Вінницька область, с. Війтівка

Продукцію виготовляють за старовинними рецептами вручну, виключно на дровах, використовуючи дуб та вишню, що під час запікання в печі або ж у коптильні надають м’ясу духмяного аромату.

На господарстві дуже ретельно стежать за якістю продукції й не допускають у жодному разі використання фосфатів, консервантів, підсилювачів смаку, барвників, стабілізаторів, замінників м’яса, сої тощо.

Домашня ферма «Вілла Роз»

Київська область, с. Стовп’яги

Продукцію виготовлено з використанням лише натуральних інгредієнтів, без штучних харчових добавок, а також без ГМО.

Тварини на фермі пасуться на власних пасовищах, харчуються тільки натуральними кормами, проживають у чистоті й постійній турботі. Господарство налічує 170 корів і телят.

Усі тварини здорові, нагодовані та радіють життю. Зранку, вдень і ввечері ветеринар обходить всіх тварин і оглядає їх. Використовуємо лише органічні добрива і неухильно контролюємо технологічний процес.

Фермерське господарство «Добра ферма»

Львівська область

Натуральний продукт із м’ясної сировини, яку здебільшого вирощено на власних потужностях.

У тварин збалансоване натуральне харчування без використання кормових домішок, антибіотиків та постійний ветеринарний нагляд. Продукцію виробляють невеликими партіями з використанням ручної праці та без додавання сої, ароматизаторів, барвників та консервантів, прянощі та спеції – переважно імпортного походження з натуральних інгредієнтів.

Під час копчення використовують тріску лише з натуральної деревини.

Молочна ферма Прикарпаття «Мукко»

Екоферма розташована в екологічно чистому регіоні Прикарпаття, в с. Угерсько, поблизу курортів Моршин та Трускавець.

На фермі вирощують кіз альпійської породи та корів голштинської породи. Молоко має особливі властивості та приємне на смак, тому сир надзвичайно смачний.

Сири виготовляють за безпосередньою допомогою та рецептами голландського сировара з 20-річним досвідом – Хуга Ван де Граафа.

Завдяки безконтактному доїнню та професійній технології визрівання уся цінність натурального молока передається сиру і робить його по-домашньому смачним та корисним.

Невелике домашнє виробництво «Справжнє»

Вінницька область

М’ясні делікатеси, які виготовляють невеликими партіями за традиційними рецептами, як вдома.

Господарство ретельно відбирає та закуповує справді якісну сировину у місцевих фермерів, без антибіотиків та вирощену на натуральних кормах. Копчення відбувається на натуральній трісці з фруктових дерев.

Використовуються лише натуральні спеції, не допускається додавання барвників та консервантів.

Молочна ферма «Mother»

Київська область, c. Малі Лисівці

На фермі повний цикл виробництва: своя ферма, свої корівки, свій молочний цех та контроль якості.
Усі продукти вироблено виключно з натуральних компонентів, без шкідливих домішок і консервантів. Тільки молоко і натуральні молочні закваски.

Ми пропагуємо ідею ненасильства: велику частину продукції виробляємо на власній фермі з молока захищених корів. Наші корови ніколи не підуть на забій, за ними доглядають до останнього дня. Тож кожен наш продукт несе в собі енергію любові.

Фермерське господарство «Колос», ТМ «Ратибор ІІ»

Чернігівська обл., смт Куликівка

Ми ретельно відбираємо продукцію фермерських господарств, щоб ви споживали натуральні вироби без штучних барвників та консервантів.

Ретельно стежимо за якістю нашої продукції та контролюємо її на всіх етапах виробництва.