Доставка онлайн замовлень додому для жителів Рівного

Відтепер мешканці Рівного мають можливість замовити товари з найбільшого гіпермаркету міста додому.

Так, торгова мережа «ВЕЛМАРТ» створила свою сторінку для замовлень онлайн на базі найбільшого маркетплейса Rozetka.com.ua: https://rozetka.com.ua/ua/set-supermarketov-velmart/c4661545/

Кожне замовлення обробляє окремий менеджер, який відповідально збирає кошик замовника та передає покупку кур’єру. Наші покупці можуть бути впевнені – вони отримають свої продукти швидко та безпечно. Адже доставку товару здійснює «Нова Пошта».

Вартість товарів у розділі «Мережа ВЕЛМАРТ» на інтернет-майданчику Rozetka.com.ua нижча, ніж у магазині, тож будьте впевнені, ви не переплачуєте за покупку.

Доступні для замовлення понад 350 позицій товарів з найпопулярніших категорій. Це продукти підвищеного попиту – ковбаси, сири, крупи, макарони, солодощі, печиво, напої, овочі та фрукти, а також побутова хімія та товари для дітей.

Замовлення та доставка стартують із Рівного. Після успішного тестового періоду «ВЕЛМАРТ» на Rozetka.com.ua з’явиться у всіх містах присутності «ВЕЛМАРТ».

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся за номером гарячої лінії 0-800-501100 (з 08:00 до 22:00) або пишіть у соціальних мережах: https://taplink.cc/velmart.ua.

«ВЕЛМАРТ» – мережа гіпермаркетів-дискаунтерів, яка входить до холдингу Retail Group, налічує 30 магазинів по Україні у 18 містах. Концепція торгової мережі «ВЕЛМАРТ» – забезпечити приємно низькі ціни на весь асортимент гіпермаркету.