Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Зимові вечори з «Велмартом»

05 Січня 2016

Здається, природа згадала про те, що надворі вже давно календарна зима: повіяв холодний вітер, в повітрі закружляв та засріблився перший ще не дуже впевнений сніг. А ми турботливо виставляємо на полицях наших гіпермаркетів спеціальні зимові цінники на акційні - дуже зимові - товари! І запрошуємо Вас, наші любі покупці, завітати до магазинів нашої мережі з 5 січня по 1 лютого 2016.

В ці по-справжньому холодні дні ми приготували для Вас приємний й такий теплий сюрприз - спеціальну цінову пропозицію на товари, які допоможуть Вам створити в вашій оселі особливий - теплий та сердешний - настрій незабутніх зимових вечорів! Адже що може бути краще філіжанки запашної гіркуватої кави або чашки гарячого чаю зі смаколиками в колі найближчих друзів чи родини в той час, коли за вікном кружляє хурделиця та розливаються ранні зимові сутінки?

Але до таких дружніх чаювань варто підготуватися заздалегідь: тож з 5 січня по 1 лютого завітайте до будь-якого з супермаркетів нашої мережі та придбайте найсмачніші чай та каву, кондитерські вироби та фрукти, турки для приготування незабутніх напоїв, термоси та чашки, а також зігріваючі вермути та лікери за найзимовішими – дуже низькими - цінами!

І хай ваші зимові вечори будуть теплими та багатими на приємні події та незабутні дружні розмови! 
Ваш «Велмарт»

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.