Гаряча лінія

0-800-501100

Запрошуємо на відкриття четвертого гіпермаркету «Велмарт» в Харкові

27 Січня 2014

Святкове відкриття нового гіпермаркету «Велмарт» відбудеться 1 лютого о 9.00 за адресою м.Харків, пр.Московський, 256 б. Покупці зможуть оцінити новий сучасний гіпермаркет, ознайомитися з величезним асортиментом, новими послугами і низькими цінами. Перші 500 покупців, які зроблять покупку від 99 гривень, гарантовано отримають в подарунок продуктову корзину. Головною новинкою гіпермаркету стануть шість кас самообслуговування, які вже завоювали постійних покупців в інших гіпермаркетах «Велмарт».

«Велмарт» працює в новому для України форматі дисконтного гіпермаркету, концепція якого - дати максимальну кількість якісних товарів за найнижчими цінами. У гіпермаркеті представлені товари як національних, так і регіональних виробників. Є власне виробництво - м'ясний, рибний, кондитерський відділи, заморожені напівфабрикати, а так само вагова група соціальних товарів. Буде окремий відділ, який полюбився багатьом покупцям, товари на вагу і на розлив: крупи і макарони, кондитерські вироби, товари для діабетиків, снеки, соняшникова і оливкова олія, пральні порошки, кондиціонери, мило і навіть корм для тварин за спеціальними низькими цінами. У новому гіпермаркеті, крім продуктів харчування, можна буде придбати товари для дому та відпочинку, взуття, дрібну побутову техніку, дитячі товари та іграшки.

«Велмарт» відрізняється від інших супер- і гіпермаркетів не тільки низькими цінами і великим асортиментом, але і подачею самої продукції. При виборі товару основними критеріями, якими керується покупець - це ціна, смак, обсяг і вага, і саме за цими критеріями виставлені товари в гіпермаркеті. Структура асортименту не залежить від торгових марок, а виключно від потреб покупця.

Чекаємо вас на відкритті, м.Харків , пр.Московський, 256 б.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.