Гаряча лінія

0-800-501100

Все для вашого гастрономічного задоволення

12 Серпня 2014

Перш, ніж товар потрапляє на полицю, проводиться сувора експертиза продуктів з урахуванням їх смакових, поживних і вітамінних властивостей, а також відбір продуктів з урахуванням вимог наших покупців.

Кулінарна продукція виготовляється завжди зі свіжих, відбірних продуктів на основі домашніх «бабусиних» рецептур. У нас немає вчорашніх страв. У «Велмарті» страви з кулінарії виготовляють рано вранці, коли покупці ще сплять. Увечері на всю продукцію надаються знижки, а по завершенню роботи супермаркету вся не реалізована продукція піддається утилізації.

Політика в галузі якості націлена на задоволення потреби нашого клієнта. Впровадження культури якості та стандартів безпеки для всіх співробітників компанії дозволили контролювати продукцію на всіх етапах життєвого циклу продукції, яка включає в себе: контроль сировини та продукції, технологію виробництва, транспортування, продаж і споживання продукції, а також прийом і системний аналіз зворотнього зв'язку від покупця. Тому Ви можете бути впевнені в якості і смакових якостях наших страв.

Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, і з легкістю оновлюємо меню, згідно з Вашими побажаннями. Ми приймаємо замовлення на вечірки, весілля та банкети, пропонуючи страви на будь-який смак, від справжньої домашньої кухні до вишуканих страв кухні різних стан світу.

Чекаємо на Вас в наших гіпермаркетах!

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.