Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Смакуємо новинки нашої кулінарії

23 Вересня 2014

Під керівництвом шеф-кухаря щодня, з самого ранку, поки ви ще спите, вони виготавляють неймовірну кількість смачних, як простих і домашніх, так і вишуканих і делікатесних страв.

На осінній сезон ми підготували для вас новинки: овочеве рагу по-карпатськи, салат з курячої печінки, запечена картопля в фользі і багато інших смачних і корисних страв.

Ми використовуємо тільки свіжі та якісні продукти. Перш, ніж продукт потрапляє на полицю, проводиться експертиза з урахуванням смакових, поживних і вітамінних властивостей.

Політика в галузі якості націлена на задоволення потреби нашого клієнта. Впровадження культури якості та стандартів безпеки для всіх співробітників компанії дозволили контролювати продукцію на всіх етапах життєвого циклу продукції, яка включає в себе: контроль сировини та продукції, технологію виробництва, транспортування, продаж і споживання продукції, а також прийом і системний аналіз зворотного зв'язку від покупця. Тому Ви можете бути впевнені в якості та свіжості наших страв.

Чекаємо на Вас в наших гіпермаркетах!

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.