Гаряча лінія

0-800-501100

У Харкові пройшла акція "Допоможи ближньому"

07 Лютого 2014

Напередодні новорічних свят кожна дитина очікує здійснення своїх найзаповітніших бажань, особливо діти з інтернатів та дитячих будинків. Вони вірять у фею-хрещену або янгола-охоронця, які обов'язково покладуть під подушку довгоочікуваний подарунок. Кожна дитина, а особливо позбавлена батьківського тепла і турботи, має право на свою заповітну мрію і її виконання.

Саме тому співробітники гіпермаркету «Велмарт» і Харківського обласного фонду «Гора» вирішили провести благодійну акцію «Допоможи ближньому». У ході заходу кожен відвідувач гіпермаркету мав можливість купити подарунок для дитини-сироти і залишити його в спеціальному кошику на виході з магазину. Протягом тижневої акції були зібрані предмети особистої гігієни, канцелярські приналежності, м'які іграшки, конструктори, а також різні кондитерські вироби.

Таким чином, завдяки допомозі кожного учасника заходу співробітникам фонду вдалося привітати близько 100 дітей-сиріт та дітей з неповних сімей, зокрема, ВІЛ- інфікованих і з синдромом Дауна від яких відмовилися батьки. Крім того, діти змогли подивитися виставу «Старий швець», взяти участь у цікавих і веселих іграх, отримати масу позитивних емоцій і подарунків, зібраних під час акції.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.