Гаряча лінія

0-800-501100

У Харкові відкрився п'ятий гіпермаркет «Велмарт»

15 Грудня 2014

Урочисте відкриття гіпермаркету відбулося 14 грудня. На відкриття приїхало більше 7000 покупців, а перші 500, що зробили покупку від 99 гривень, отримали в подарунок набір продуктів. Святковий настрій створювали кульки, подарунки, дегустації та аніматори в костюмі символу «Велмарту», слоника.

У «Велмарті» великий вибір соціальної вагової продукції, товарів на вагу і на розлив. Завдяки відсутності витрат на упаковку і рекламу бренду, така продукція коштує дешевше. Покупці отримали якісний продукт за мінімально низькою ціною: соняшникова олія, крупи і макарони, кондитерські вироби, бакалія, спеції, рибні снеки, корми для тварин, широкий вибір замороженої рибної продукції, а так само пральні порошки та кондиціонери, мило і засоби для миття та прання.

У гіпермаркеті працює вісім інноваційних кас самообслуговування, які вже завоювали постійних покупців в гіпермаркетах «Велмарт». У гіпермаркеті є власне виробництво - м'ясний і рибний відділи, а так само кулінарія та кондитерська.

Один з набільш улюблених відділів у покупців мережі «Велмарт» це сезонні пропозиції, в якому розміщені всілякі товари, присвячені святу або сезону. Напередодні нового року, в одному місці можна знайти всі необхідні товари для ідеального свята: від ялинок, прикрас, іграшок, гірлянд до новорічних костюмів, сувенірів, посуду і м'яких іграшок у вигляді символу 2015 року, і все це за низькими, акційними цінами.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.