Гаряча лінія

0-800-501100

У Харкові відкриється п'ятий гіпермаркет «Велмарт»

08 Грудня 2014

Урочисте відкриття гіпермаркету відбудеться 14 грудня, о 9.00. Перші 500 покупців, що зроблять покупку від 99 гривень гарантовано отримають подарунки. У «Велмарті» буде великий вибір соціальної ваговій продукції, товарів на вагу і на розлив. Завдяки відсутності витрат на упаковку і реклами бренду, така продукція коштує дешевше. Покупці отримають якісний продукт за мінімально низькою ціною: соняшникова олія, крупи і макарони, кондитерські вироби, бакалія, спеції, рибні снеки, корми для тварин, широкий вибір замороженої рибної продукції, а так само пральні порошки та кондиціонери, мило і засоби для миття та прання.

У гіпермаркеті працюватимуть вісім інноваційних кас самообслуговування, які вже завоювали постійних покупців в гіпермаркетах «Велмарт». У гіпермаркеті буде присутнє власне виробництво - м'ясний і рибний відділи, а так само кулінарія та кондитерська.

Один з найбільш улюблених відділів у покупців мережі «Велмарт» - це  сезонні пропозиції, в якому розміщені всілякі товари, присвячені святу або сезону. Напередодні нового року, в одному місці можна знайти всі необхідні товари для ідеального свята: від ялинок, прикрас, іграшок, гірлянд до новорічних костюмів, сувенірів, посуду і м'яких іграшок у вигляді символу 2015 року, і все це за низькими, акційними цінами .

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.