Гаряча лінія

0-800-501100

В Умані відкрився перший дискаунтер-супермаркет Велмарт

22 Квітня 2016

Уманчане отримали гарантовано низькі ціни на всі товари 

Перший дискаунтер-супермаркет Велмарт відкрився в Умані 22 квітня за адресою вул. Гайдамацька (колишня Рафаїла Чорного), 4. Понад 15000 найменувань товарів, ціни на які гарантовано знижені. Знижки на товари сягають 70%.

Площа дворівневого супермаркету сягає 1700 кв. м. На першом рівні покупці зможуть придбати свіжі продукти, на другому – обрати з широкого асортименту товари для дому та родини, серед яких іграшки, посуд, текстиль, побутову техніка, білизна, товари для тварин, аксесуари для комп’ютерної техніки.

На першому поверсі уманчан кожен день гарантовано чекають свіжі продукти, у тому числі, - свіжа випічка, свіже м’ясо та риба, фрукти та овочі, вирощені як в Україні, так і екзотичні фрукти, привезені безпосередньо з країн походження. «Тепер уманчани отримали реальну можливість задовольнити всі свої повсякденні та ключові потреби в одному магазині – новому супермаркеті-дискаунтері Велмарт», - зазначає Максим Попов, директор з продажу Retail Group.

Приміром, ціна стегна свинячого без кістки у Велмарті становить 57,95 гривен за кг, яйця курячі коштують 5,90 гривен за десяток, філе куряче - 51,99 гривен за кг, сир голландський ТМ " Томаківка" - за ціною 69,99 гривен за кг. Крім того, у Велмарти на уманчан чекають низькі ціни в місті на свіжі овочі та фрукти.

Велмарт - супермаркет-дискаунтер і тому в ньому завжди діятимуть промо-пропопзіції на усі категорії товарів, що означає дійсні знижки від 15% до 70%. "Завжди - це означає щодня і без винятку", - підкреслює Максим Попов. До свят, крім вражаюче розширеного асортименту, будуть запропоновані особливі акції та пропозиції. У Велмарті діє унікальна система моніторингу цін, яка дозволяє тримати ціни на товари на приємному для гаманця рівні.

Для комфорту покупців в магазині працює 8 кас.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.