Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

У Молдову заходить гіпермаркет «Велмарт»

11 Квітня 2014

«Велмарт» працює в новому для молдавського ринку форматі дисконтного гіпермаркету, концепція якого дати максимальну кількість якісних товарів за найнижчими цінами.

У «Велмарті» буде великий вибір вагової продукції: крупи і макарони, бакалія та кондитерські вироби, пральні порошки, корми для тварин і товари на розлив: соняшникова олія та побутова хімія. Новинкою стануть скатертини та килимки на метр. Така продукція, завдяки відсутності витрат на упаковку коштує ще дешевше. У цьому полягає головна особливість дисконтного гіпермаркету і його перевага. У гіпермаркеті буде працювати власне виробництво - м'ясний, рибний, кондитерський відділи, пекарня і кулінарія.

Крім низьких цін, буде зрозуміла для покупців викладка товарів без прив'язки до торгової марки. Також проводитимуться так звані «сезонні операції» - продаж сезонного товару в більшому асортименті з масивною викладкою за кращою в місті ціною. Ціновий баланс буде зберігатися за рахунок того, що гіпермаркет націлений на обсяг продажів, а не на націнку. Ми будемо прислухатися до покупця, і пропонувати тільки ходовий товар, розширимо лінійку товару на вагу і на розлив. Це дасть можливість купувати соціальні товари (пральні порошки, кондиціонери, соняшникову олію, бакалію та інші) в потрібному покупцеві обсязі.

У день відкриття перші 500 покупців отримають подарунки, їх чекають відмінні ціни на продовольчі та непродовольчі товари, а також на продукцію власного виробництва: хлібобулочні, кулінарні та кондитерські вироби.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.