Гаряча лінія

0-800-501100

У Молдові відкрився перший гіпермаркет «Велмарт»

18 Квітня 2014

Жителі Кишинева вишикувалися в чергу, щоб на власні очі побачити новий гіпермаркет і отримати подарунки, на честь відкриття. Перерізавши червону стрічку, і оголосивши гіпермаркет відкритим, покупці почали знайомство з новою для себе мережею дисконтних гіпермаркетів.

Концепція «Велмарту» - дати максимальну кількість якісних товарів за найнижчими цінами, в чому покупці відразу впевнилися. Особливо порадував молдаван великий вибір соціальної продукції, товарів на вагу і на розлив: соняшникова і оливкова олія, вода, крупи і макарони, бакалія та кондитерські вироби, соєві продукти, побутова хімія та корми для тварин. Новинкою стали скатертини, килимки, мотузки та інші господарські товари на метр. Така продукція завдяки відсутності витрат на упаковку коштує ще дешевше.

У гіпермаркеті буде працювати власне виробництво - м'ясний, рибний, кондитерський відділи, пекарня і кулінарія. Один з найулюбленіших відділів у покупців мережі «Велмарт» - це сезонні пропозиції, які і представлені в окремому відділі. Тут розміщені всілякі товари, присвячені святу або сезону. Напередодні Великодня в одному місці можете знайти формочки для випікання паски, інгредієнти для його приготування, декор, свічки, рушники, великодні набори і багато іншого для святкування Великого Світлого свята. І все це за низькими акційними цінами.

«Велмарт» з першого дня роботи закріпив за собою репутацію «перших цін» і виправдав слоган - «Велетень низьких цін».

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.