Гаряча лінія

0-800-501100

У Бердянську відкрився перший гіпермаркет «Велмарт»

18 Квітня 2014

З самого ранку жителі Бердянська вишикувалися в чергу, щоб першими побачити новий гіпермаркет і отримати подарунки, адже перші 500 покупців, що зробили покупку від 99 гривень, безкоштовно отримали продуктову корзину.

Концепція «Велмарту» - дати максимальну кількість якісних товарів за найнижчими цінами. Ціни на багато продуктів здивували покупців, адже таких низьких цін вони не бачили давно. Наприклад, скумбрія, окости, чай ваговий в асортименті, пасхальні товари коштують набагато нижче, ніж в інших магазинах міста.

У гіпермаркеті присутнє власне виробництво - м'ясний, рибний, кондитерський відділи, пекарня, заморожені напівфабрикати. Можна знайти великий вибір соціальної продукції, товарів на вагу і на розлив: соняшникова і оливкова олія, вода, крупи і макарони, бакалія та кондитерські вироби, чаї, соєві продукти, побутова хімія та корми для тварин. Новинкою стали скатертини, килимки, мотузки та інші господарські товари на метр. Така продукція, завдяки відсутності витрат на упаковку коштує ще дешевше.

Один з улюблених відділів у покупців мережі «Велмарт» - це сезонні пропозиції, які і представлені в окремому відділі. Тут розміщені всілякі товари, присвячені святу або сезону. Напередодні Великодня, в одному місці можете знайти формочки для випікання паски, інгредієнти для її приготування, декор, свічки, рушники, великодні набори і багато іншого для святкування Великого Світлого свята. І все це за низькими акційними цінами.

Перед святами витрати на покупки великі, адже потрібно багато всього придбати: і на Великдень, і на травневі, але з цінами «Велмарту», жителі Бердянська змогли заощадити свій сімейний бюджет.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.