Гаряча лінія

0-800-501100

У Бердянську відкриється перший гіпермаркет «Велмарт»

03 Квітня 2014

Покупці зможуть оцінити новий сучасний гіпермаркет, ознайомитися з величезним асортиментом, новими послугами і низькими цінами. Перші 500 покупців, які зроблять покупку від 99 гривень, гарантовано отримають в подарунок продуктову корзину.

«Велмарт» не простий гіпермаркет, а дискаунтер, тобто магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. Фішка «Велмарту» - великий вибір товарів за найнижчими цінами. У «Велмарті» не буде ніяких додаткових дисконтних програм, тому що ціни встановлені настільки доступними, що покупцеві не буде сенса носити за собою дисконтну карту, і це не одноденна акція до відкриття, а постійний формат. А все тому що «Велмарт» працює напряму з виробниками, оминаючи цілий ланцюжок посередників, завдяки цьому покупець отримує найнижчу ціну.

У «Велмарті» буде великий вибір соціальної ваговій продукції і товарів на розлив: соняшникова і оливкова олія, вода, крупи і макарони, бакалія та кондитерські вироби, соєва продукція, порошки і кондиціонери корми для тварин, і навіть скатертини, килимки, мотузки, шнури, шланги і канати з можливістю відміряти і відрізати потрібну вам кількість. Така продукція, завдяки відсутності витрат на упаковку коштує ще дешевше .

Один з улюблених відділів у покупців мережі «Велмарт» - це сезонні пропозиції, які представлені в окремому відділі. Тут розміщені всілякі товари, присвячені святу або сезону. Напередодні Великодня, в одному місці можете знайти формочки для випікання паски, інгредієнти для її приготування, декор, свічки, рушники, великодні набори і багато іншого для святкування Великого Світлого свята.

Урочисте відкриття гіпермаркету відбудеться у четвер 17 квітня о 8.00. Приходьте за адресою пр. Пролетарський, 13/73.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.