Гаряча лінія

0-800-501100

Школа Юних Пекарів: хочете хліба і видовищ - приходьте до нас

13 Вересня 2016

Проект «Школа Юних Пекарів» офіційно відкриває новий сезон. Вже у вересні в мережі супермаркетів Велика Кишеня і Велмарт в різних куточках України відбудуться перші в цьому сезоні майстер-класи для наших маленьких покупців.  Детальну інформацію запитуйте на стійці адміністратора в найближчому до вас супермаркеті.

Юні пекарі під керівництвом майстер-шефа самостійно виготовляють і прикрашають вироби. Поки продукція випікається, дітям проводять екскурсію по цеху і розповідають про хліб. Власноручні пекарські шедеври діти забирають додому, і можуть почастувати ними близьких.

Ми печемо справжній Хліб. На заквасці з диких дріжджів. Житній і білий. Пузаті короваї  
та хрусткі багети. Розсипчасті круасани і кренделі. 

Після такого заходу ваші діти змінять ставлення до хліба. Вони оцінять, який це кропіткий і складний процес. А тим більше, якщо це ручна праця, як у всіх пекарнях Велика Кишеня і Велмарт. І в той же час - в цьому процесі безліч можливостей для творчості і польоту фантазії. Вони дізнаються, в яких умовах, з яких інгредієнтів печеться хліб, познайомляться з майстрами хлібобулочного цеху. 

Записуйте дітей на відвідування цікавих занять Школи Юних Пекарів у адміністратора на стійці.  Приводьте ваших школярів - у нас вони проведуть дозвілля з користю, весело і заведуть нових друзів!

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.