Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Зі святом Івана Купала

07 Липня 2014

День Івана Купала - стародавнє слов'янське свято, відоме також як Іванов День. Історія святкування загадкова, покрита таємницями і повір'ями. До прийняття християнської віри свято називали на честь бога родючості - Купало. У цей день розпалювали вогнища, народ співав пісні, водив хоровод. Молодь під вечір починала стрибати через вогонь. Із цим святом пов'язують багато традицій, звичаїв, прикмет. Одним з рослинних атрибутів є папороть.

Вважається, що тільки раз на рік папороть цвіте. Той, хто її знайде, зможе побачити скарби, як би глибоко їх не ховали. За традицією дівчата напередодні народних гулянь, плетуть вінки з різнотрав'я, опускають на воду із запаленими свічками і пускають за течією. Чим довше пливе вінок і горить лучинка, тим щасливіше життя буде.

У славне літнє свято Івана Купала «Велмарт» бажає Вам зміцнити своє здоров'я бадьорим купанням, захистити будинок від неприємностей запашним вінком із зібраних трав і бути в достатку і благополуччі, навіть якщо не вдасться відшукати квітучу папороть! Нехай день порадує веселощами і безтурботністю! Зі святом!

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.