Гаряча лінія

0-800-501100

Retail Group першою з ритейлерів в Україні впровадила систему самостійних оплат у мобільному додатку Pick&go

03 Квітня 2019

3 квітня 2019 року мережа гіпермаркетів «Велмарт» оголосила про офіційний запуск мобільного додатка Pick&go. Вперше в Україні покупці можуть оплачувати  товари в супермаркетах із QR-кодом без участі касира.

Все, що потрібно для початку роботи, — завантажити мобільний додаток у смартфон, зареєструвати банківську картку в мобільному гаманці Masterpass та вирушати за покупками, скануючи штрихкоди товарів. На виході з торгового залу покупець самостійно проводить оплату в додатку — без черги та касира.

Сьогодні за допомогою Pick&go відвідувачі магазину можуть контролювати вартість усієї покупки до оплати, редагувати список товарів, переглядати історію покупок, ознайомитися з акційними пропозиціями та швидко знайти найближчий магазин. У разі виникнення будь-яких запитань у процесі використання Pick&go завжди можна звернутися до консультанта в торговому залі. 

Мобільний додаток доступний в Apple Store та Google Play

Протягом наступних місяців Retail Group планує розширити функціонал розробки та впровадити систему самостійної купівлі в інших своїх торгових мережах «Велика Кишеня» та «ВК Експрес».

Мережа пропонує разом із широким асортиментом товарів, власним виробництвом, бездоганною якістю та прийнятними цінами ще й інноваційний сервіс, який дозволяє керувати часом, бюджетом та робить процес купівлі зручнішим.

 

Retail Group — компанія, яка динамічно розвивається у сфері ритейлу та орієнтується на впровадження нових технологій і новаторських проектів у своєї діяльності.

Холдинг Retail Group управляє добре відомими українському покупцеві продуктовими мережами: гіпермаркетами-дискаунтерами «Велмарт» в Україні та Молдові, супермаркетами «Велика Кишеня» та  магазинами формату «біля дому» «ВК Експрес» в Україні. Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів Green Hills Market (Молдова).

У травні 2013 року Retail Group впровадила власну розробку IT-фахівців компанії — каси самообслуговування в усій мережі магазинів.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.