Гаряча лінія

0-800-501100

Продукцію BТМ Рітейл Груп визнали інновацією року

09 Вересня 2014

6-й рік серед учасників Національного проекту розвитку контрактного виробництва «PrivateLabel®-2014» проходить нагородження Переможців Національної В2В-Премії «PrivateLabel-2014», в якій роздрібні мережі і виробники голосуванням обирають кращих партнерів по ВТМ, що показали максимально якісну роботу за минулий рік.

Номінація «Інновація року» у 2014 році дісталася Компанії Рітейл Груп за створення станка для гоління на 5 лез і касети зі змінними лезами під ТМ «Max Effect». Компанія першою в Україні серед продуктових ритейлерів вивела на ринок подібний товар.

Новинка відрізняється високою якістю, і позиціонується, як аналог відомих брендів, але за ціною набагато нижче свого брендового аналога. Головні переваги станка для гоління «Max Effect» це плаваюча голівка з кріпленням в одній точці, змащуюча смужка з індикатором і еластичний мікрогребень для натягу шкіри, унікальне покриття лез DLC. П'ять лез спеціально встановлені на різних рівнях таким чином, щоб голити ще чистіше всього одним рухом. Вістря кожного леза має унікальне покриття, і рухається по Вашому обличчю комфортно і без всяких зусиль. Max Effect має вдосконалену змащувальну блакитну смужку, яка зникає, коли бритва більше не забезпечує найкращий ефект.

Рішення з присудження премії приймає експертна рада, що складається з незалежних експертів галузі, провідних виробників Private Label і на підставі моніторингу даних ринку власних торгових марок, проведеного Аналітичним центром TradeMaster Group ® протягом року.

 

 

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.