Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Вітаємо зі Старим Новим Роком!

14 Січня 2015

Дякувати за це свято ми повинні консервативності православної церкви, яка всі релігійні святавідзначає за старим юліанським календарем або за "старим стилем"

До новорічної вечері, як і на Різдво, прийнято сідати всією сім'єю. Дуже важливо, щоб одяг цього дня був ретельно випраним і чистим. Після вечері було прийнято ходити до сусідів і просити один в одного прощення за можливу провину один перед одним, аби Новий рік зустріти в мирі та злагоді.

На Старий Новий рік, в Щедрий вечір, щедрують - співають обрядові пісні щедрівки, в яких бажають господарям будинку усіляких благ і достатку в новому році. Наступного дня, в перший день Нового року, посівають - ходять по будинках і зі спеціальними словами-привітаннями (віншуваннями) розкидають зерна пшениці або інших злаків всередині житлових будинків і хазяйських будівель

«Велмарт» від усієї душі вітає зі Старим Новим роком і бажає, щоб всі привітання і побажання, отримані раніше, подвоїлися! Ще раз згадайте новорічні бажання, щоб вони напевно справдилися, і привітайте з Новим роком усіх, кого не встигли привітати в новорічну ніч!

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.