Гаряча лінія

0-800-501100

Вітаємо з наступаючим Днем Святого Миколая!

18 Грудня 2014

Згідно українських звичаїв, святий Миколай приходить до дітей з подарунками в ніч з 18 на 19 грудня. Вважається, що він найулюбленіший і найбільш шанований в народі святий. Дорослі звертаються до нього з хворобами та іншими проблемами, очікуючи від заступника дива, ну а дітлахи його люблять за подарунки, принесені щороку під подушку або в черевики.

Додому на урочистий обід традиційно в цей день запрошували не тільки родичів і кумів. Приятелів і сусідів, з якими через сварки чи непорозуміння зіпсувалися відносини, теж звали в гості. На Миколая належало покінчити з ворожнечею, тому ніхто не відмовлявся прийти на святковий обід.

У наших магазинах є безліч подарункових наборів до свят, які сподобаються як найменшим нашим відвідувачам, так і дорослим! А також багатий вибір продуктів і готових страв до Вашого столу!

Ми від усієї душі вітаємо Вас з наступаючим святом і бажаємо, щоб кожен отримав в цей день приємну звістку від Святого Миколая та подаруночок під подушку незалежно від Вашого віку. Нехай нам усім буде притаманна доброта і чуйність цього Святого! Творіть чудеса для інших і чудо обов'язково трапиться з Вами! 

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.