Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Вітаємо з Днем Захисту Прав Споживачів

15 Березня 2016

Історію свята прийнято вести з дня виступу президента США Джона Кеннеді перед конгресом в 1961 році. У своїй промові президент вперше сформулював чотири основних права споживача: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір і право бути почутим. Пізніше до них додалися ще чотири: право на відшкодування збитку, право на споживчу освіту, право на задоволення базових потреб і право на здорове навколишнє середовище.

15 березня 1983 року свято було зафіксовано в міжнародному календарі святкових дат. Наша країна закріпила його внутрішній статус в 1991 році законом "Про захист прав споживачів", в якому визначено механізм їх реалізації на державному рівні.

Мережа гіпермаркетів "Велмарт" піклується про своїх покупців і про якість товарів на своїх прилавках. Тому ми запустили програму "Гарантії", завдяки якій ми відповідаємо за свіжість, якість та вигідність Ваших покупок в нашій мережі.

Ми відкриті для нашого покупця, уважно приймемо Ваші зауваження та побажання щодо якості продукції та обслуговування. Свої звернення Ви можете залишити, заповнивши анкету в розділі зворотного зв'язку на сайті. Або ж зателефонувавши за номером телефону нашої гарячої лінії - 0-800-501-100.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.