Гаряча лінія

0-800-501100

Перші підсумки співпраці Рітейл Груп і Daymon Worldwide

30 Вересня 2014

На сьогоднішній день компанія Daymon є світовим лідером у розвитку і просуванні ВТМ і успішно співпрацює в галузі розвитку Власних Торгових Марок з більш, ніж 100 роздрібних операторів в 49 країнах світу. Daymon використовує найкращу в своєму класі методологію для визначення стратегії і розвитку ВТМ, а також великий маркетинговий досвід для просування програми власної торгової марки.

Був проведений аудит всієї продукції під ВТМ, в результаті в 2014 році 224 неефективних артикулу були закриті, а 230 нових артикулів в food і nonfood категоріях різного цінового сегмента було запущено. Покупці отримали високу якість за конкурентною ціною на такі товари: ананаси і кукурудза консервовані, вина ігристі, масло вершкове і оливкове, пряники, рулети солодкі, соломка, морозиво, сирний продукт, лимонад, соки, сосиски, цукор, корми для тварин, посуд столовий, вішалки, дошки дерев'яні столові, батарейки, клей універсальний, набори для прибирання, підставки для столових приладів, прищіпки, рулетки, свічки, серветки, сушарки для столових приладів і шнури для білизни.

Основним пріоритетом у формуванні асортиментної політики ВТМ є такі фактори як: якість пропонованих товарів, конкурентні ціни та постійна наявність товару на полиці.

Був проведений редизайн ТМ «№1». Новий європейський дизайн в стилі мінімалізму, адаптований під українську тематику, дозволяє легко ідентифікувати товар на полиці, і виділяє його серед іншої продукції. Ведеться активна робота з підвищення внутрішньої і зовнішньої впізнаваності брендів, що включає в себе спеціальні ВТМ цінники і постери в магазинах, презентація новинок для всього персоналу компанії і дегустації для покупців безпосередньо на торговій площадці.

В найближчому майбутньому компанія планує використовувати наявні інструменти для створення унікального продукту і збільшувати лояльність клієнтів до ВТМ і до мереж, що входять в Холдинг «Рітейл Груп».

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.