Гаряча лінія

0-800-501100

Новинка на наших полицях - консервовані ананаси «No Name»

29 Травня 2014

Упаковані ананаси в жерстяну банку вагою нетто 565 гр. Ананаси виробляють в Бангкоку, Таїланд, спеціально на замовлення нашої компанії.

Ананаси «No Name» будуть корисні кожному, хто стежить за своєю вагою і всім, хто веде здоровий спосіб життя.

Користь та поживна цінність ананаса просто унікальна. Жоден інший фрукт не має такого цікавого складу. Перш за все, необхідно відзначити в складі ананаса велику кількість вітамінів А і С, які підтримують імунітет. Крім того, в ананасах багато вітамінів групи В, тіаміну, рибофлавіну, піридоксину, які знімають нервову напругу, покращують обмін речовин і сприяють бадьорості.

У ананасі багато корисних організму і мікроелементів - магнію, калію та інших мінералів в трохи меншій кількості. У складі ананаса близько 86% води, до 5% цукру, майже немає білка, трохи лимонної кислоти і дуже багато харчових волокон і клітковини. За рахунок такого складу ананаси мають неповторний смак і аромат, їх можна впізнати із заплющенними очима.

Ананас, незважаючи на цукор, дієтичний продукт - в ньому всього близько 50 ккал на 100 грамів продукту, а багато його не з'їсти, він дуже ситний за рахунок клітковини в своєму складі.

Завдяки прямим поставкам з Бангкока вартість консервованих ананасів нижча аналогічних брендових.

Новинку вже можна придбати в гіпермаркетах «Велмарт».

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.