Гаряча лінія

0-800-501100

Світ розвиваючих і розважальних ігор у гіпермаркетах «Велмарт»

03 Січня 2015

З 1 по 16 січня 2015 на вас і ваших діток чекає особливий асортимент іграшок за мінімальними цінами: великі і маленькі м\'які іграшки, персонажі улюблених казок і мультфільмів, конструктори, ляльки, машинки, пазли, енциклопедії та інші розважальні та пізнавальні подарунки.

Асортимент представлений від провідних виробників індустрії дитячих іграшок, як у класичних дизайнах, так і високотехнологічні, розвиваючі дитячу творчість і світосприйняття.

Для дівчаток підготовлений широкий асортимент іграшок, більше 200 артикулів ляльок, аксесуарів, наборів прикрас і аналогів побутової техніки для ігрового виховання юних господинь, тим самим навчаючи дівчаток сімейним цінностям і турботі про близьких.

Для хлопчиків відібраний сучасний і яскравий асортимент іграшок, понад 400 пропозицій моделей машин, у тому числі на радіоуправлінні, зброї, класичних і оригінальних конструкторів, фігурки улюблених героїв мультфільмів, а також ігрові набори юних техніків і дослідників.

Порадують батьків оригінальні художні набори, мозаїки, набори для моделювання, музичні інструменти та інтерактивні килимки, більше 100 артикулів для розвитку творчих здібностей та практичних навичок дітей різних вікових груп, цікаві і безпечні іграшки для найменших, розвиваючі пальчикову моторику і інтелект.

Не залишать байдужими милі, веселі і якісні м'які іграшки, що будять почуття прихильності і турботи ведмежата, квіти, ляльки і звичайно ж симпатичні, добрі овечки - символ 2015 року.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.