Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Іспанські вина з регіону Ла Манчі

21 Липня 2014

Вірність традиціям і використання сучасних технологій, а так само завдяки іспанським сортам винограду Темпранільо, Айрен і міжнародним: Шардоне, Совіньон Блан, Каберне Совіньон і Темпранільо, дозволяють компанії виготовляти ароматні і насичені вина. Чудові кліматичні умови, холмиста місцевість, жаркі дні й холодні ночі, типові для даної місцевості вітри, дозволяють отримувати виноград високої якості, що є наріжним каменем для виготовлення хорошого вина.

Асортимент представлений столовими та сортовими винами під ТМ Gran Barco, Flaco y Gordo і Don Dedar. Всі вина виготовлені виноробом Магдалено Гарсія Рохо.

GRAN BARCO (столові напівсолодкі вина в асортименті): Червоне напівсолодке вино 11%, виготовлене з іспанського сорту винограду Темпранільо. Збалансоване вино з букетом фруктових ароматів, округле, м\\\'яке. Біле напівсолодке вино 11%, виготовлене з іспанського сорту винограду Айрен. Золотисте вино з ароматами яблуневого цвіту, банана і медовими нотками.

FLACO Y GORDO (столові сухі вина в асортименті): Червоне сухе вино 11%, виготовлене з іспанського сорту винограду Темпранільо. Збалансоване вино з букетом тонких ароматів червоних ягід. Біле cухе вино 11%, виготовлене з іспанського сорту винограду Айрен. Вино ніжного зеленувато-жовтуватого кольору з ароматом банана і груші, збалансованою кислотністю з приємним післясмаком.

DON DE DAR (сортові вина регіону Кастилья в асортименті): Біле сухе вино 12%, географічного найменування, регіон Кастилья, Шардоне 100%. Вино золотистого відтінку, з медово-пряними і цитрусовими нотками, освіжаюче і приємне на смак, збалансоване і структуроване. Біле сухе вино 12%, географічного найменування, регіон Кастілья, Совіньон Блан 100%. Вино насиченого зеленувато-жовтуватого кольору відрізняють інтенсивні аромати тропічних фруктів і цитрусових, хороша структура, збалансована кислотність, а також тривалий післясмак. Червоне сухе вино 13%, географічного найменування, регіон Кастілья, Каберне Совіньон 100%. Вино насиченого рубінового кольору, з фіолетовими відтінками, багате, з приємними солодкуватими танинами, насиченим смаком, витонченим і фруктовим смаком, гармонійне і повнотіле. Червоне сухе вино 13%, географічного найменування, регіон Кастілья, Темпранільо 100%. Збалансоване вино з букетом вишуканих ароматів, округле, м\\\'яке і сильне, що відрізняється своїм благородством. Це глибоко забарвлене, багате і щільне вино, з витонченим букетом фруктів і спецій.

Вина надійдуть у продаж у мережу «Велмарт» в кінці липня.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.