Гаряча лінія

0-800-501100

Гіпермаркети «Велмарт» нагородили за патріотизм

12 Листопада 2014

Цього року за рішенням Президії Рейтингу від 25 жовтня 2014 лауреатом Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна» стала мережа гіпермаркетів «Велмарт», як накраще підприємство у своїй галузі в Харківському регіоні. «Велмарт» відзначили за регулярну участь в заходах, спрямованих на вшанування та заохочення українських військовослужбовців, на допомогу сім'ям загиблих військовослужбовців і правоохоронців, ветеранам, на здійснення інформаційно-просвітницьких патріотичних програм.

Заслужену нагороду за зміцнення обороноздатності, економічної могутності України, які сприяють добробуту та соціальній стабільності в державі, отримав регіональний директор мережі Первушин Олег.


Довідка.
Міжнародна Академія рейтингових технологій і соціології займається дослідженнями в області соціології, політології, психології.

Рейтинг «Золота Фортуна» був заснований Кабінетом Міністрів та Національною академією наук України в 1993 році. За час існування рейтингу його лауреатами стали громадяни понад 60 країн світу, і серед них - сотні харків'ян

Нагороди Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології (МАРТІС) «Золота Фортуна» встановлені для стимулювання та вшанування трудової і творчої діяльності громадян, політиків, державних діячів, які мають значні досягнення на благо суспільства в економіці, науці, мистецтві, політиці та громадській діяльності.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.