Гаряча лінія

0-800-501100

Європейське частування з українською щедрістю

01 Березня 2016

Вишукані сири, ковбаси, паштети та вина, з початку і до середини березня будуть продаватися в мережі гіпермаркетів Велмарт за особливими цінами.

З 1 по 13 березня у Велмарті пошановувачі вишуканих ласощів зможуть придбати іспанські, італійські та німецькі ковбаси, хамон, паштети з качиної печінки з апельсином, грушою та яблуком, а також вишукані сорти французьких, італійських, польських, голандських та українських сирів на 10-20% дешевше. Для витончених поціновувачів пропонуються також вина Франції та Іспанії - ігристі та тихі, смак яких збагатить пікантними нотками запропоновані гастрономічні принади.

Ковбаса Сальчічон Гран Резерва марки «Carchelejo» стане доступною за ціною 258,99 грн замість 316,43 грн, Сальчічон Екстра Монтсек марки «Casademont» буде коштувати 279,99 замість 324 грн, а Сальчічон Серрано Салями марки «Casademont» можна буде придбати за 292,99 замість 357,62. Такі ж приємні ціні діятимуть і для сирів, паштетів, шинки та, звичайно, для вин.

Як радять сомельє Велмарта, хамон приємно поєднувати з іспанським Хересом чи ігристим Kava. До сирів з блакитною пліснявою підійдуть десертні, кріплені червоні чи насичені сухі білі вина. До ковбас пропонуються червоні вина, як, наприклад, бордо «Вілла Де Крю».

Насолоджуйтеся життям разом з Гарантом низьких цін!

Завжди ваш,
Велмарт.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.