Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

А ви готові до новорічних свят?

30 Грудня 2014

Символ 2015 року, дерев'яна коза представлена в магазинах у вигляді статуеток, магнітів, підвісок і м'яких іграшок. Покупцям представлений широкий вибір ялинок, прикрас, іграшок, гірлянд, мішури, сувенірів, дитячих новорічних костюмів і масок. Всі поставки новорічної продукції здійснювалися напряму від виробника, минаючи посередницькі послуги. Завдяки цьому, цінова політика дозволить покупцям максимально економно відсвяткувати Новий 2015 рік.

Для справжніх цінителів модних новинок ми підготували найактуальніші пропозиції, як прикрасити новорічну ялинку і будинок. Дерев'яна Зелена Коза не любить помпезності і химерності, тому, наряджайте ялинку невеликими лаконічними іграшками, які підкреслять красу новорічного дерева. У колірному оформленні найпопулярніші кольори зелений, синій, сріблястий, золотистий і коричневий. Обов'язково придбайте фігурку головної героїні свята і повісьте її на самому видному місці. У моді іграшки із срібним та золотим покриттям, виконані у вигляді птахів, тварин і традиційної різдвяної атрибутики, а так само іграшки з дерева, сіна та засушених гілочок.

Для дітей підготовлений особливий асортимент: великі і маленькі м'які іграшки, персонажі улюблених казок і мультфільмів, конструктори, ляльки, машинки, пазли, енциклопедії та інші розважальні та пізнавальні подарунки. 

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.