Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

«Вітамін Сезону» у жовтні

01 Жовтня 2014

Цибуля - це найдавніший з окультурених овоч. В Стародавньому Римі, спеціально навчені люди, вирощували цибулю на особливих полях і вважали, що вживання цибулі додають людині силу, енергію, мужність і хоробрість.

Яблука, як більшість фруктів, практично не містять жиру, оскільки на 87% складаються з води, в них мало калорій, так що якщо замінити яблуком жирний, солодкий і калорійний десерт, цілком можна схуднути

Акційні яблука і цибулю можна знайти у всіх гіпермаркетах «Велмарт» за найнижчою ціною. Акція діє з 1 по 31 жовтня 2014р.

Лук містить цілий комплекс вітамінів, ефірні олії, флавоноїди, сірку, фтор, залізо, магній і кальцій. Антибактеріальні властивості цибулі викликані містяться в ньому фітонцидами, завдяки яким цибулю знищує велику кількість мікробів. Речовини, що містяться в ріпчастій цибулі, знижують синтез холестерину і таким чином знижують ризик захворювання серцево-судинної системи організму.

В яблуках багато вітамінів А, С і В. Кількість вітаміну С залежить від сорту яблук, від терміну зберігання та інших факторів. В сезон яблука містять більше вітаміну С, ніж після довгого зберігання.

Завдяки налагодженим відносинам з кращими виробниками овочів і фруктів, а так само відсутності посередників, ми дає найнижчу ціну в місті на сезонний і якісний продукт. Прямі поставки з ферм гарантують покупцям швидкість привозу, постійну наявність і свіжість товару.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.