Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

«Велмарт» відкриває новорічний сезон

13 Листопада 2014

Символ 2015 року, дерев'яна коза представлена в магазинах у вигляді статуеток, магнітів, скарбничок, підвісок, м'яких іграшок та іншого. - «Символ наступного року, коза, несе сприятливі зміни і віру в світле майбутнє, - розповідає Сєріков Олексій, комерційний директор non food ТОВ «Фудмаркет», - тому прикраси у вигляді кози як ніколи актуальні і затребувані. У 2013 році продажі новорічних товарів виросли на 35%, і цього року ми так само очікуємо збільшення попиту. Аналізуючи минулорічні тенденції, ми вирішили збільшити пропозицію по сегменту середній, середній +, який торік користувався великим попитом».

Покупцям представлений широкий вибір ялинок, прикрас, іграшок, гірлянд, мішури, сувенірів, дитячих новорічних костюмів і масок, карнавальні костюми для дітей та доорослих. Всі поставки новорічної продукції здійснювалися напряму від виробника, оминаючи посередницькі послуги. Завдяки цьому, цінова політика дозволить покупцям максимально економно відсвяткувати Новий 2015 рік. До 15 листопада весь новорічний асортимент з'явиться у всіх гіпермаркетах «Велмарт».

Для справжніх поціновувачів модних новинок ми підготували найактуальніші пропозиції, як прикрасити новорічну ялинку і будинок. Дерев'яна Зелена Коза не любить помпезності і химерності, тому, наряджайте ялинку невеликими лаконічними іграшками, які підкреслять красу новорічного дерева. У кольоровому оформленні найпопулярніші кольори зелений, синій, сріблястий, золотавий і коричневий. Обов'язково придбайте фігурку головної героїні свята і повісьте її на найвиднішому місці. В моді іграшки із срібним та золотим покриттям, виконані у вигляді птахів, тварин і традиційної різдвяної атрибутики, а також іграшки з дерева, сіна та засушених гілочок

Для дітей підготовлено особливий асортимент: великі і маленькі м'які іграшки, персонажі улюблених казок і мультфільмів, конструктори, ляльки, машинки, пазли, енциклопедії та інші розважальні та пізнавальні подарунки. Продукція вже надійшла в усі гіпермаркети «Велмарт».

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.