Гаряча лінія

0-800-501100

«Велмарт» обслужили 1 000 000 покупців за допомогою кас самообслуговування

21 Серпня 2014

Самообслуговування - світовий тренд, до якого схиляється все більше європейських, а тепер і українських роздрібних мереж. Українські споживачі вже встигли оцінити зручність вагового самообслуговування у відділах овочів і фруктів, а тепер отримали можливість випробувати роботу касових систем самообслуговування, що дозволяють повністю здійснити покупку без участі касира.

Покупець отримує можливість самостійно ідентифікувати (просканувати) обрані товари за допомогою вбудованого многополосного сканера, упакувати покупки і оплатити їх банківською картою або готівкою, отримавши решту. Програмне забезпечення касових систем самообслуговування повністю проінтегрувати з програмним забезпеченням, використовуваної в роздрібній мережі. Таким чином, всі операції, вироблені покупцем, в режимі on-line відображаються в загальній обліковій системі. Наша компанія самостійно розробила для себе цей продукт, як саме обладнання, так і програмне забезпечення.

На сьогоднішній день касами с/о користуються більше 10% покупців. Наприклад, в день відкриття гіпермаркету «Велмарт» в Харкові, відсоток оплат по касам с/о склав рекордні 82% з усіх оплат за безготівковим розрахунком. Щодня в кожен гіпермаркет приходить близько 400 покупців, що віддають перевагу розраховуватися на нових касах.

В планах компанії на 2015 рік відкрити каси самообслуговування в усіх гіпермаркетах «Велмарт»

Вашій увазі також відгук нашого покупця, який  описав свої враження про каси самообслуговування у "Велмарті" у своїй статті.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.