Гаряча лінія

0-800-501100

Наші гіпермаркети

Книга відгуків та пропозицій Ми завжди раді знати вашу думку
Гаряча лінія 0-800-501100
Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України бескоштовні

Історія створення

Рік 2016

26 березня в Луцьку за адресою вул. Ветеранів, 6 відкрився супермаркет-дискаунтер Велмарт - перший магазин такого формату в торговій мережі Велмарт.

22 квітня на вул. Гайдамацькій, 4 в Умані відкрився вже другий Велмарт формату супермаркет-дискаунтер.

 

Рік 2015

4 квітня в рамках проекту рестайлінгу для покупців відкрив свої двері гіпермаркет "Велмарт" в Білій Церкі по вул. Грибоєдова, 10а.

3 жовтня у м. Обухів за адресою вул. Київська, 119 відбулося урочисте відкриття нового - першого в місті - гіпермаркету нашої мережі.


Рік 2014

28 січня Харкові відкрився четвертий гіпермаркет Велмарт по пр.Московський, 256 б на території ТРЦ «Екватор».

17 квітня за програмою рестайлінгу відбулося одразу 2 відкриття гіпермаркетів "Велмарт". П'ятнадцятий в мережі - в Бердянську і перший в Молдові у м. Кишинів.

09 жовтня відкрився перший магазин «Велмарт» у місті Ніжині за програмою рестайлінгу. Адреса розташування вул. Шевченко, 107А.

Трохи згодом 14 грудня відкрився п’ятий за рахунком магазин у Харкові за адресою вул. Павлова, 120.


Рік 2013

У квітні відразу ж у двох містах відкрилися гіпермаркети "Велмарт": у Харкові за адресою бул. Грицевця 2а і в Кіровограді за адресою вул. Конєва 2а

6 і 7 грудня відкрилися два нових гіпермаркету в місті Миколаєві, по пр.Мира 1/1 і вже третій у Харкові по вул.Тракторобудівників, 57.
14 грудня відкрився другий «Велмарт» в Черкасах за адресою вул.Героїв Сталінграда в ТЦ «Дніпроплаза».

Сьогодні працюють 15 гіпермаркетів Велмарт в 11 містах України: Рівному, Полтаві, Івано-Франківську, Севастополі, Дніпропетровську, Харкові, Черкасах, Чернівцях, Ужгороді, Кременчуці та Кіровограді.


Рік 2012

У квітні 2012 року проведено ребрендинг ще одного магазину "Велика Кишеня": у Чернівцях відкрився дисконтний гіпермаркет "Велмарт" - сьомий за рахунком в Україні.

Нові дисконтні гіпермаркети "Велмарт" відкрилися в Ужгороді та Харкові.

Десятий гіпермаркет "Велмарт" відкрився в місті Кременчук 8 грудня 2012, за адресою: пр. 50-річчя Жовтня, 96

Рік 2011

У 2011 році компанія провела ребрендинг трьох магазинів "Велика Кишеня": у Дніпропетровську, Севастополі та Черкасах відкрилися дисконтні гіпермаркети "Велмарт".


Рік 2010

Перший «Велмарт» відкрився в місті Рівне в рамках проекту з ребрендингу супермаркетів "Велика Кишеня". У цьому ж році в Полтаві та Івано-Франківську відкрилися ще два гіпермаркети мережі Велмарт, що працюють в новому для України форматі дисконтного гіпермаркету.

Ви можете підписатися на розсилку інформації з нашого сайту.

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.